Menu Zavřeno

Prodej

Na místě budou připravena objednaná trička (všichni účastníci konference mají možnost objednat si je ve formuláři, ale budou i nějaká navíc).

Několik členů ČAIY projevilo zájem na konferenci prodávat pomůcky a materiály spojené s praxí Iyengar jógy, zde najdete základní informace:

Iyengar Yoga centrum Brno (Jan Černý)

Na místě budeme mít vzorky knih, v případě zájmu je do druhého dne dovezeme. Jde zejména o české překlady

  • Výklad jógy , B.K.S. Iyengar/ překlad Light on Yoga
  • Výklad pránájámy, B.K.S. Iyengar/ překlad Light on Pranayama
  • Jóga pro sportovce, B.K.S. Iyengar/ překlad Yoga for sports

a další texty spojené s praxí jógy.

iyogi.cz (Tom Petr)

Na místě budou vzorky pomůcek a zboží z eshopu iyogi.cz, v případě zájmu budou vybrané věci dovezeny do druhého dne. Věci je také možné objednat předem na čísle 603892164 nebo mailem iyogi@iyogi.cz.

Anjustore.cz (Lenka Pokutová)

Na místě budou vzorky snadněji převozitelného zboží z eshopu anjustore.cz. E-shop ale nesídlí v Brně, větší věci nebo oblečení je třeba objednat si mailem předem. Na dotaz je možno zajistit i konkrétní nebo na míru upravené věci, pokud budou objednány s dostatečným předstihem (alespoň 14 dní předem, mailem info@anjustore.cz nebo na čísle 608861310).

Iyengar jóga Litoměřice (Sylvie Barášková)

Na místě budou k dispozici šortky na cvičení, ostatní pomůcky z eshopu (jogalitomerice.cz/e-shop) mohou být přivezeny na objednávku předem (telefon 736612755).

Milena Raková

Na místě budou k dispozici popruhy na cvičení, ostatní nabízené věci je třeba objednat telefonicky předem, na čísle 605008859.